Huvudman

 

Näshulta framtid är huvudman för Näshulta friskola och fristående förskola.

Styrelsen består av

Ordförande

Tommy Magnusson
tommy.magnusson@nashultafriskola.se

Kassör

Michael Bergman
michael.bergman@nashultafriskola.se

Sekreterare

Gustav Janeling
gustav.janeling@nashultafriskola.se

Ledamöter

Anders Kruhsberg
anders.kruhsberg@nashultafriskola.se

Maria Nordmark
maria.nordmark@nashultafriskola.se

Marie Kvarsell
marie.kvarsell@nashultafriskola.se

Sam Graflund Wallentin
sam.graflund.wallentin@nashultafriskola.se

Du blir medlem i Näshulta framtid genom att betala in 25kr via Swish 123 209 26 09, eller via bankgiro 5023-6553.

Senast uppdaterad 2020-04-22