Huvudman

 

Näshulta framtid är huvudman för Näshulta friskola och fristående förskola.

Styrelsen består av

Ordförande

Tommy Magnusson
tommy.magnusson@nashultafriskola.se

Kassör

Michael Bergman
michael.bergman@nashultafriskola.se

Sekreterare

Niklas Angelöf
niklas.angelof@nashultafriskola.se

Ledamöter

Gustav Janeling
gustav.janeling@nashultafriskola.se

Maria Nordmark
maria.nordmark@nashultafriskola.se

Suppleanter

Anders Kruhsberg
anders.kruhsberg@nashultafriskola.se

Erika Berglund
erika.berglund@nashultafriskola.se

Du blir medlem i Näshulta framtid genom att betala in 25kr via Swish 123 209 26 09, eller via bankgiro 5023-6553.

Senast uppdaterad 2020-03-17